fbpx

Katino dienelių išskirtinumas – didelė investicija į mokytojų profesinį tobulėjimą. Šįkart dalinamės mokytojos Jonės profesinio tobulėjimo įspūdžiais Erasmus+ organizuojamose tarptautiniuose mainuose. Šių mokymų metu mokytoja stiprino savo bendradarbiavimo, komunikacijos, viešojo kalbėjimo įgūdžius!

Svarbiausia, kad mokymų metu labiausiai buvo akcentuojamas tarptautinis ugdymas, kurio svarba nagrinėjama labai plačiai. Didžiuojamės, kad savo mokykloje šį ugdymą vaikams galime užtikrinti nuo mažų dienų, o mokytojai turi galimybę tobulinti tarptautinio ugdymo bei bendradarbiavimo komandoje įgūdžius profesinio tobulėjimo metu.

Išbandytos bendradarbiavimo veiklos iš tiesų suartino su naujais žmonėmis iš skirtingų kultūrų, todėl bus pritaikomos ir mūsų ugdomąjame procese, o mokytojos įgytos žinios pagelbės dirbti bei leis labiau suprasti skirtingų kultūrų vaikus ir kolegas.

Susisiekite su mumis

x