fbpx

KARJEROS GALIMYBĖS

KD International School of Vilnius“ – tai akredituota tarptautinė pradinė mokykla Vilniuje, ugdanti dvejomis kalbomis pagal Bendrąsias pradinio ugdymo bei Kembridžo programas. Mokykloje mes siekiame ne užgožti vaiko prigimtinius mokymosi kelius, bet mūsų pedagogų didžiausias iššūkis yra kurti tokią ugdymosi aplinką, kuri skatintų vaikų smalsumą, norą mokytis per žaidimą, ir kitus būdus, siekiant atskleisti savo potencialą, sužibėti. Mums labai artimas Savarankiškas-vaiko inicijuojamas ugdymas (angl. „Self-Directed Education“), kai ugdymas vyksta paties vaiko iniciatyva.

„KD International School of Vilnius“ Tavęs laukia motyvuojanti aplinka, įkvepiantys pedagogai, komanda, kuri nuolatos pasiruošusi padėti bei siekti tikslų! Jei esi ryžtingas, novatoriškas ir ieškantis vietos, kurioje galėtum augti ir realizuoti save – parašyk mums!

Jei susidomėjai ar turi klausimų rašyk arba skambink: 

goda@katinodieneles.lt  arba mokykla@katinodieneles.lt

+370 665 87 443 arba +370 620 76 051

Ikimokyklinio – Pradinio Ugdymo Vadovas (-ė)

Kviečiame prie savo komandos prisijungti mokyklos ikimokyklinio ir pradinio ugdymo vadovą (-ę).

KO TIKIMĖS?

Didžiulio noro, aukščiausių lūkesčių, teisingumo, iniciatyvumo, optimizmo ir pasiryžimo-kasdien vadovaujant komandai, prisidėti prie geresnio švietimo sistemos kūrimo. Tikimės, kad esate linkęs(-usi) tobulėti bei augti ne tik pats(-i), bet galite auginti ir savo mokytojus, bendruomenę, būti pavyzdžiu visur ir visada. Galite prisitaikyti prie pokyčio, bet dar svarbiau kurti/inicijuoti pokyčius/naujoves (tobulinti procesus, kurti darbuotojų motyvacinę sistemą bei kasdien prisidėti prie klientų pasitenkinimo mūsų teikiamomis paslaugomis). Turite sėkmingos patirties vadovaujant švietimo įstaigos komandai. Anglų kalba kalbate taip pat laisvai, kaip ir lietuvių k.

Vadovo(ės) tikslai:

  • Formuoti profesionalią bei organizacijos vertybėmis besivadovaujančią komandą.
  • Rūpintis individualiu darbuotojų profesiniu augimu, kurti motyvuojančią aplinką ir skatinimo priemones.
  • Kurti bendradarbiaujančius santykius su ugdytinių tėvais ir užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugų teikimą.
  • Tobulinti ugdymo programą bei organizuoti neformalųjį ugdymą, parinkti inovatyvius ugdymo metodus, priemones.
  • Būti atsakingam(-ai) už administracinę padalinio sritį, resursų valdymą, ūkio bei informacijos tvarkymo procesus.

Ką mes Tau siūlome?

  • Atlyginimas – NUO 1300 eur/mėn (“į rankas”) – bet derinama, priklausomai nuo Jūsų turimų kvalifikacijų, gebėjimų bei motyvacijos.
  • Puiki lojalumą organizacijai skatinanti motyvacinė sistema.
  • Šauni tarptautinė komanda.
  • Galimybės augti.

Jei susidomėjai ar turi klausimų rašyk arba skambink: 

info@katinodieneles.lt

+370 688 87 544

KD tarptautinė mokykla yra Kembridžo akredituota ugdymo organizacija, dirbanti integruojant ugdymo programas bei dvikalbę praktiką. Mes kuriame šiandienos ir ateities švietimą. Gebėjimas rinkti informaciją yra nesunki užduotis mums visiems, bet labai svarbu sugebėti atsirinkti šią informaciją. Dabartinėje visuomenėje svarbu ne tik vykdyti įsakymus, bet ir imtis iniciatyvos savo ateities sėkmės kūrime. Manome, kad geriausias būdas vaikui prisiimti atsakomybę už savo pasirinkimus ir sprendimus, yra mokantis mokytis, ugdant savo asmeninę motyvaciją, kuriant savo ateitį. Mūsų ugdymosi aplinka – rami, pagarbi vaikui, įgalinanti vaiką prisiimti atsakomybę už savo ateities kūrimą; mes auginame pasitikinčius savimi, ryžtingus ir aktyvius pasaulio piliečius, per savo patirtį tiesiančius kelius modernioje visuomenėje. Mūsų bendruomenė labai įvairi – ir šeimos, ir pedagogai yra kilę iš įvairiausių pasaulio kampelių, skirtingų rasių ir religijų, todėl kiekvienas KD tarptautinėje mokykloje yra laukiamas ir mylimas. Mus vienija bendros vertybės, siekiai ir tikslai, kalba, o tradicijas ir vidinę kultūrą atspindi KD tarptautinės mokyklos uniforma, dėvima nuo pačių mūsų mažiausiųjų iki administracijos.

Susisiekite su mumis

x