fbpx

Kodėl mes?

Mes kuriame šiandienos ir ateities švietimą. Gebėjimas rinkti informaciją yra nesunki užduotis mums visiems, bet labai svarbu sugebėti atsirinkti šią informaciją. Dabartinėje visuomenėje svarbu ne tik vykdyti įsakymus, bet ir imtis iniciatyvos savo ateities sėkmės kūrime. Manome, kad geriausias būdas vaikui prisiimti atsakomybę už savo pasirinkimus ir sprendimus yra mokantis mokytis, ugdant savo asmeninę motyvaciją, kuriant savo ateitį.
Mūsų ugdymosi aplinka – rami, pagarbi vaikui, įgalinanti vaiką prisiimti atsakomybę už savo ateities kūrimą. Mes auginame pasitikinčius savimi, ryžtingus ir aktyvius pasaulio piliečius, per savo patirtį tiesiančius kelius modernioje visuomenėje.

Dvikalbė mokykla-padedanti pasiruošti gyvenimui

Pedagogai specialistai – gidai ugdymosi procese, padedantys ugdyti savarankišką gebėjimą mąstyti, mokytis, spręsti problemas, argumentuoti.

Akredituota tarptautinė Kembridžo mokykla

Mes ugdome pagal Kembridžo pradinio išsilavinimo programą, pripažįstamą tarptautiniu mastu.

Vaiko inicijuojamas mokymasis

Mokymasis vyksta paties vaiko iniciatyva – jis savarankiškai renkasi jam įdomias ir artimas veiklas, mokosi per savo asmeninę patirtį, taip stiprindamas savo stiprybes ir gebėjimus.

Ugdymosi aplinka

Sukurta taip, kad skatintų vaikų smalsumą, motyvaciją mokytis ir kurti, bendradarbiauti, dirbti komandoje.

Mūsų vertybės

ATSAKOMYBĖ

BENDRADARBIAVIMAS

KŪRYBINGUMAS

PAGARBA

VIENTISUMAS

Susisiekite su mumis

x