fbpx

Kodėl mes?

Mes kuriame šiandienos ir ateities švietimą. Gebėjimas rinkti informaciją yra svarbi užduotis mums visiems, tačiau dar svarbiau sugebėti ją kritiškai įvertinti ir pritaikyti. Šiuolaikinėje visuomenėje nesvarbu tik vykdyti nurodymus – būtina imtis iniciatyvos savo ateities kūrimui. Manome, kad geriausias būdas vaikui prisiimti atsakomybę už savo pasirinkimus ir sprendimus yra mokantis mokytis, ugdyti asmeninę motyvaciją ir kurti savo ateitį.

Mūsų ugdymo aplinka yra rami ir pagarbi vaikui, skatinanti jį prisiimti atsakomybę už savo ateities kūrimą. Mes ugdomos pasitikinčius savimi, ryžtingus ir aktyvius pasaulio piliečius, kurie per savo patirtį tiesia kelius šiuolaikinėje visuomenėje.

Dvikalbė mokykla-padedanti pasiruošti gyvenimui

Pedagogai specialistai – gidai ugdymosi procese, padedantys ugdyti savarankišką gebėjimą mąstyti, mokytis, spręsti problemas, argumentuoti.

Akredituota tarptautinė Kembridžo mokykla

Mes ugdome pagal Kembridžo pradinio išsilavinimo programą, pripažįstamą tarptautiniu mastu.

Vaiko inicijuojamas mokymasis

Mokymasis vyksta paties vaiko iniciatyva – jis savarankiškai renkasi jam įdomias ir artimas veiklas, mokosi per savo asmeninę patirtį, taip stiprindamas savo stiprybes ir gebėjimus.

Ugdymosi aplinka

Sukurta taip, kad skatintų vaikų smalsumą, motyvaciją mokytis ir kurti, bendradarbiauti, dirbti komandoje.

Mūsų vertybės

ATSAKOMYBĖ

BENDRADARBIAVIMAS

KŪRYBINGUMAS

PAGARBA

VIENTISUMAS

Susisiekite su mumis

x