fbpx

Įkūrėjos pasveikinimas

Nėra didesnės dovanos nei galimybė.

Mieli KD tarptautinės mokyklos šeimos nariai,

Noriu šiltai pakviesti visus į tarptautinę KD mokyklą! Mes labai džiaugiamės kartu kurdami mokyklą, kurioje vertinamas kiekvienas komandos narys, kiekvienas vaikas ir jų šeimos nariai. Mes mokomės įtraukiančioje, kūrybiškoje, rūpestingoje, dvikalbėje aplinkoje. Mes siekiame tobulėti, gerbiame išskirtinumą ir esame visiškai atsidavę – tai parodysime per mūsų komunikaciją ir pasiekimus tarptautinėje bendruomenėje. Mes tikime, kad labai svarbu įtvirtinti pagrindinių vertybių „pamatą”: bendradarbiavimo, pagarbos, atsakomybės ir kūrybiškumo.

KD tarptautinės mokyklos misija veda mus sėkmės ir šviesios ateities keliu. Nors ir esame jauna mokykla, tačiau mūsų mokytojai yra tikri profesionalai, visiškai atsidavę savo veiklai. Mokytojams mokyti – tai pašaukimas, o ne darbas. Mūsų mokytojai ieško novatoriškų būdų mokytis ir mokyti, taip pat tobulėti. Mūsų kruopščiai paruošta ugdymosi aplinka suteikia galimybę vaikams tapti ateities lyderiais šiuolaikinėje įvairialypėje visuomenėje.
Turėdami tarptautinę bendruomenę su skirtingomis tautybėmis, būdami lietuvių-anglų kalbų mokykla, itin vertiname išskirtinumą ir bendrystę – ne tik mokytojai, tačiau ir tėvai yra įtraukiami į vaikų mokymosi procesą. Tik itin glaudaus bendradarbiavimo dėka su mokytojais, vaikais bei tėvais galime pasiekti pačių geriausių rezultatų. Tai leidžia vaikams prisiimti atsakomybę už jų pačių mokymąsi, ugdyti asmeninę motyvaciją ir atskleisti visą savo potencialą.

KD tarptautinėje mokykloje mes siekiame meistriškumo visose srityse. Mūsų vaikai ir darbuotojai yra laimingi, įsitraukę ir noriai dalyvauja mokymosi bei mokymo procesuose. Prisijunkite prie KD tarptautinės mokyklos šeimos ir Jūs!

Šilčiausi linkėjimai,
Asta Jagelo
Įkūrėja ir vadovė

Susisiekite su mumis

x