fbpx

Principal’s welcome

There is no greater gift than opportunity.

Mieli KD tarptautinės mokyklos šeimos nariai,

Noriu šiltai pakviesti visus į tarptautinę KD mokyklą! Mes labai džiaugiamės kartu kurdami mokyklą, kurioje vertinamas kiekvienas komandos narys, kiekvienas vaikas ir jų šeimos nariai. Mes mokomės įtraukiančioje, kūrybiškoje, rūpestingoje, dvikalbėje aplinkoje. Mes siekiame tobulėti, gerbiame išskirtinumą ir esame visiškai atsidavę – tai parodysime per mūsų komunikaciją ir pasiekimus tarptautinėje bendruomenėje. Mes tikime, kad labai svarbu įtvirtinti pagrindinių vertybių „pamatą”: bendradarbiavimo, pagarbos, atsakomybės ir kūrybiškumo.

KD tarptautinės mokyklos misija veda mus sėkmės ir šviesios ateities keliu. Nors ir esame jauna mokykla, tačiau mūsų mokytojai yra tikri profesionalai, visiškai atsidavę savo veiklai. Mokytojams mokyti – tai pašaukimas, o ne darbas. Mūsų mokytojai ieško novatoriškų būdų mokytis ir mokyti, taip pat tobulėti. Mūsų kruopščiai paruošta ugdymosi aplinka suteikia galimybę vaikams tapti ateities lyderiais šiuolaikinėje įvairialypėje visuomenėje.
As an Lithuanian-English school with an international community from many different nationalities, we value diversity and partnership – meaning that not only our teachers but also our parents are involved in their children’s education. This close collaboration between student, parent, and teacher leads to greater achievement. It allows our students to take ownership of their learning, develop personal motivation and reveal their full potential.

KD tarptautinėje mokykloje mes siekiame meistriškumo visose srityse. Mūsų vaikai ir darbuotojai yra laimingi, įsitraukę ir noriai dalyvauja mokymosi bei mokymo procesuose. Prisijunkite prie KD tarptautinės mokyklos šeimos ir Jūs!

Warm regards,
Asta Jagelo
Head and Founder of School

Contact us

x